Zaznacz stronę

Sporządzanie i opiniowanie umów najmu, dzierżawy, użyczenia

Obowiązujące przepisy prawa przewidują szereg sposobów dysponowania posiadaną nieruchomością. Wszystkie one wymagają zachowania odpowiedniej formy, co najczęściej wiąże się z koniecznością sporządzenia stosownej umowy.

Jako Kancelaria Adwokacka oferujemy Klientom pomoc w kwestiach wynikających z dysponowania prawem administracyjnym do nieruchomości gruntowych, budynkowych i lokalowych. Zapewniamy:

  • doradztwo prawne,
  • opiniowanie umów,
  • sporządzanie umów,
  • negocjowanie umów,
  • zastępstwo procesowe w kwestiach spornych wynikających z realizacji umowy. 

W ramach oferowanych usług obsługujemy umowy najmu, dzierżawy oraz użyczenia. Jednocześnie zapewniamy profesjonalną pomoc prawną w kwestiach związanych z nabyciem i sprzedażą nieruchomości. Nasze usługi kierujemy do właścicieli nieruchomości, jak i najemców, dzierżawców oraz przyszłych nabywców nieruchomości.

Do współpracy z Kancelarią Adwokacką Adwokata Bartosza Grube zachęcamy głównie Klientów z terenu Trójmiasta i okolic. 

To, co wyróżnia nasz Zespół to pełna, profesjonalna i szybka obsługa prawna w zakresie sporządzania i opiniowania umów. Naszym celem jest zabezpieczenie interesów Klientów przed niepożądanymi skutkami błędnie skonstruowanych kontraktów, w związku z czym skrupulatnie analizujemy przedkładane umowy, a w razie potrzeby proponujemy zmiany, które zabezpieczą Państwa interesy. Do skorzystania z usługi opiniowania umów zachęcamy przede wszystkim Klientów planujących najem, dzierżawę lub zakup danej nieruchomości. Dodatkowo na potrzeby konkretnej transakcji możemy zweryfikować sytuację prawną nieruchomości, tym samym gwarantując ważność kontraktu i wykluczając ewentualne roszczenia osób trzecich do przedmiotu umowy.

Bartosz Grube

Bartosz Grube

Adwokat


kancelaria@adwokat-grube.pl
+ 48 501 163 443

Kancelaria Adwokacka
ul. Świętojańska 38/9,
81-372 Gdynia


Świadczymy usługi prawne głównie na terenie Trójmiasta
i okolic - Gdynia, Gdańsk, Sopot.

Na życzenie klienta również na terenie całego kraju